Okna, Okna plastikowe

Okna-Drzwi

Ikona

Oszczędność energii

Ikona

Doskonała izolacja akustyczna

Ikona

Markieren
Übertragung

Ikona

10 lat
gwarancji

Ikona

Materiały przyjazne dla środowiska

Okna

Nasza firma dostarcza następujące okna i drzwi: okna Schüco, okna Veka, okna Rehau, okna Aluplast, okna Kömmerling, okna dachowe, drzwi Schüco, drzwi Aluplast, drzwi Rechau, drzwi Veka, okna plastikowe, okna drewniane oraz drzwi plastikowe i drzwi wejściowe oraz służy radą w zakresie doboru naszych produktów, dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdziecie Państwo okna i drzwi plastikowe w różnych systemach okiennych Veka, od 3 do 5 komorowych profili z okrągłymi lamelami z szybą izolacyjną, która nie może przekroczyć modułu termicznego do 0,6. Standardowo wszystkie nasze okna i drzwi, takie jak okna plastikowe czy okna i drzwi drewniane, wyposażone są w szybę izolacyjną o współczynniku 1,1. Okna i drzwi drewniane wykonane są z drewna meranti, sosny. Dla wymagającej klienteli oferujemy również okna i drzwi drewniane wykonane z drewna dębowego lub bukowego.

Okna
Drzwi, Drzwi wejściowe

Drzwi, Drzwi wejściowe

Najlepsze drzwi do Twojego wymarzonego domu wykonane z aluminium, PCV i drewna. Wszystkie są najwyższej jakości i wykonane na zamówienie. Produkujemy dla Ciebie według Twojego gustu i stylu Twojego domu. Zajmujemy się również montażem. Nasz program drzwi wejściowych i wejściowych stale się poszerza. Chętnie przedstawimy Państwu indywidualną ofertę i projekt drzwi wejściowych lub wejściowych wraz z dostawą i montażem.

Rolety

Nasz program rolet odpowiada dokładnie na potrzeby naszych czasów. Rolety nasadowe lub rolety natynkowe. Nowoczesne produkty są łatwe w montażu i atrakcyjnie wpasowują się w każdą elewację. Dzięki różnorodnym systemom rolet, takim jak rolety nadstawne lub nadstawne, rolety z profili aluminiowych lub PCV oraz duży wybór kolorów, nie ma ograniczeń co do indywidualnego gustu. Nasze okrągłe pokrywy skrzynek wykonane są z wysokiej jakości, ekstrudowanego aluminium.

Rolety
Okiennice

Okiennice

Zasadniczo nasza firma zajmuje się dostawą i montażem: okien i drzwi z tworzyw sztucznych, okien i drzwi drewnianych oraz rolet zewnętrznych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również różnorodne okiennice i markizy. Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu szeroką gamę nowoczesnych markiz takich jak: Kadet 250, Kadet 300, Orion, Jupiter, Venus, Nova, Selene, Magnum, markizy specjalne takie jak: Markisorletta Screen, Veranda, Pergola, Bistro, Baldachim, Wicker markizy .