Okno Schüco Corona CT 70 Programm

Schüco Corona CT 70: Łatwe oszczędzanie energii

Oszczędzanie energii to temat, który dziś dotyczy wszystkich. Nie tylko dlatego, że wyższe koszty ogrzewania obciążają każde prywatne gospodarstwo domowe, ale także dlatego, że rosnące zużycie energii automatycznie zwiększa szkodliwe dla środowiska emisje dwutlenku węgla (CO₂). Dzięki oknom z systemu okiennego Schüco Corona CT 70 zużycie energii znacznie spada, a Ty oszczędzasz pieniądze, a także dbasz o środowisko.

Podstawa dobrych okien:
Profile okienne Schüco Corona CT 70 Klasyczny i Rondo

Atrakcyjny projekt
Masz do wyboru dwa kształty profili 1, co daje Ci możliwość stworzenia swojego nowego Okna wewnątrz i na zewnątrz, aby były idealnie dopasowane do charakteru Twojego domu. Srebrnoszare uszczelki 2 i głębokie wstawki szklane 3 wizualnie wspierają wąskie szerokości czołowe Schüco Corona CT 70 Classic lub Rondo.

Wysoka izolacja termiczna
Innowacyjna technologia z 5 komorami izolacyjnymi 4 i głębokością ramy 70 mm zapewniają doskonała izolacja termiczna. Dwa obwodowe Poziomy uszczelnienia 5 i głębokie szkła wpuszczane zapewniają również mniejsze zużycie energii. Wysokiej jakości szkło izolacyjne 6 zminimalizowane transfer ciepła z maksymalną przezroczystością.

Żyj wygodnie
System uszczelniający z dwoma obwodowymi Uszczelki 5 i specjalne właściwości szkła izolacyjnego zapewniają doskonałą ochronę przed hałasem, deszczem i wiatrem. Jeśli to konieczne, a zwiększona ochrona przed hałasem dzięki specjalnemu szkłu bez żadnych problemów możliwe 6.

Trwałe i przyjazne dla środowiska
Mocne, zabezpieczone przed korozją 7 stalowych profili w ramie okiennej i w skrzydłach dla stabilności, niezawodności funkcjonalnej i długiej Długość życia. niskie zużycie energii, niska emisja CO₂ i pełna zdolność do recyklingu prowadzą do wysokiej zgodności środowiskowej. Łatwe w czyszczeniu Gładkie i odporne na warunki atmosferyczne powierzchnie 8 sprawiają, że Twoje okna wyglądają jak nowe nawet po wielu latach przy niewielkim wysiłku czyszczenia.