Okna Veka w różnych wersjach z Polski z dostawą i montażem tylko u Fenster-Tueren

Witamy w hurtowniach drzwi okiennych, okien plastikowych – Schüco, Okna Veka, Kömmerling, Rehau, rolet, czołowego światowego dostawcy rolet i okien plastikowych z Polski. Na tych stronach chcielibyśmy zaprezentować Państwu naszą firmę, nasze produkty i nasze usługi.

Zasadniczo nasza firma zajmuje się dostawą i montażem rolet okiennych jak Okna Veka firmy Veka Polska. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z producentem Veka mamy dobre doświadczenia z montażem okien Veka. Większość okien plastikowych Veka, którymi są zainteresowani klienci to Veka Topline i Veka Softline 82 md, okna, drzwi i rolety. W naszym asortymencie znajdziesz również Aluplast, Schüco, Rehau oraz światową gamę jakości.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo okna i drzwi w różnych systemach, od 3 do 6 komorowych profili z okrągłymi lamelami z szybą izolacyjną, która nie może przekroczyć modułu termicznego do 0,6. Standardowo wszystkie nasze okna, takie jak okna i drzwi plastikowe czy drewniane, wyposażone są w szybę izolacyjną o współczynniku 1,1.