Okna Schüco w różnych modelach z Polski z dostawą i montażem tylko u Fenster-Tueren

W naszej ofercie znajdziecie Państwo Okna Schüco – Fenster-Tueren, okna i drzwi plastikowe Schüco z Polski w różnych systemach, profil od 3 do 5 komorowy z zaokrąglonymi lamelami ze szkłem izolacyjnym, które nie może przekroczyć modułu termicznego do 0,6.

Decyzja na korzyść okien plastikowych jest oczywista: doskonałe parametry termoizolacyjne, długa żywotność i zdrowy stosunek ceny do jakości. Schüco Window Doors oferuje teraz ekskluzywną możliwość wykonania okien PCV o niespotykanym wyglądzie i dotyku prawdziwego drewna. Różnica w stosunku do tradycyjnych okien drewnianych jest prawie niewidoczna. Okna Drzwi Schüco imitacja prawdziwego drewna Wygląd prawdziwego drewna w połączeniu z zaletami okna z tworzywa sztucznego – połączenie bezkonkurencyjne. Nowa generacja powierzchni daje niepowtarzalne wrażenie otwartej, lakierowanej powierzchni drewnianej.

Energooszczędne okna Thermo 8 chronią przed hałasem, zimnem i wilgocią dzięki trzem niezależnym stopniom uszczelnienia. Doskonałe właściwości termoizolacyjne sprawiają, że okna są ekskluzywne i dobrze się czują – ponieważ temperatura wewnątrz ramy nie spada zauważalnie poniżej temperatury wnętrza nawet w najsurowszą zimę. Stale jeździliśmy naprawami okien w różnych modelach.

System okienny Corona CT 70 to wszechstronny wśród systemów okien plastikowych o wysokiej izolacyjności termicznej i wszechstronnych dodatkach. Między innymi z niego wykonane jest okno Corona S. Dzięki Corona CT 70 masz okno, które działa równie niezawodnie nawet po wielu latach, jak pierwszego dnia. W domu jednorodzinnym z 1980 roku o powierzchni ok. 140 m nowe okna z serii Corona CT 70 zużywają około 16% mniej energii niż stare okna.

Skomplikowany proces produkcyjny tworzy niepowtarzalny efekt głębi o wysokiej światłotrwałości i blasku koloru, a tym samym perfekcyjny wygląd cennego drewna. W porównaniu z innymi dekorami drewnopodobnymi, delikatna, gładka struktura jest nie tylko po prostu piękna, ale także niezwykle łatwa w pielęgnacji. Schüco oferuje specjalny próg zwiększający komfort i design. Oszczędza również energię i pod względem bezpieczeństwa w niczym nie ustępuje reszcie asortymentu produktów. Większość wypadków ma miejsce w domu: progi drzwiowe są nie tylko krytyczne ze względów energetycznych lub bezpieczeństwa – stwarzają ryzyko potknięcia się osób niepełnosprawnych, osób starszych, a nawet dzieci. DIN 18025 i zapewnia przyjemny komfort i wysoki poziom bezpieczeństwa we własnym domu. Ponadto spełnia najwyższe wymagania w zakresie szczelności na zacinający deszcz i przepuszczalności połączeń dzięki wysoce elastycznym elementom uszczelniającym.